ComfoAir Q350 TR bez předehřevu, entalpický výměník

Neohodnoceno
 

Průtok vzduchu 350 m2/h (200 Pa), křížový protiproudý výměník tepla s automatickým letním obtokem, integrovaná čidla pro regulaci konstantních průtoků, komfortní teploty a vlhkosti. Volitelné použití s přívodem vzduchu do interiéru vpravo nebo vlevo. Pro montáž na stěnu, včetně stěnové instalační lišty a integrovaného displeje s grafickým uživatelským rozhraním.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
Varianta
133 787 Kč 108 264 Kč od 108 264 Kč
110 568 Kč 89 474 Kč od 89 474 Kč bez DPH
   
Značka Zehnder Group
Kategorie Centrální jednotky
 

Rozměry: 775 x 850 x 570 mm (Š x V x H), Hmotnost: 50 kg

Účinná, tichá a inteligentní jednotka Zehnder ComfoAir Q představuje vstup do nové éry větracích jednotek. Ať už se jedná o novostavbu nebo rekonstruovaný objekt, tato jednotka zajišťuje zdravé vnitřní klima pro jednogenerační nebo vícegenerační rodinné domy. Větrací jednotka Zehnder ComfoAir Q je vybavena výměníkem tepla ve tvaru diamantu s mimořádně velkou povrchovou plochou pro účinnější rekuperaci tepla a sníženým odporem vzduchu pro nižší spotřebu energie. Nejtišší ventilátory na trhu a optimální proudění vzduchu zajišťují téměř bezhlučné větrání. Levé a pravé provedení integrované do jedné jednotky pro snadné plánování a úspěšnou montáž.

  • Využijte všechna roční období. Technologie Climate Switch zabraňuje přehřívání v létě a využívá rekuperaci tepla v zimě, a tak zajišťuje to nejlepší řízené komfortní vnitřní klima po celý rok.
  • Zdraví v každém nádechu. Zdokonalená koncepce našich filtrů zabraňuje pronikání i těch nejmenších škodlivin do vašeho domova. Budete tak dýchat pouze čerstvý a čistý vzduch.
  • Šestý smysl. Nové patentované řešení: inovativní technologie senzorů automaticky zajišťuje vyvážené množství přiváděného a odváděného vzduchu. Tato regulace průtoku vzduchu zaručuje maximální účinnost rekuperace tepla.
  • Snadné a rychlé nastavení. Díky našemu intuitivnímu průvodci uvedením do provozu s návodem krok za krokem a funkcí automatického samotestování nebylo uvedení do provozu nikdy tak snadné.