Klimatický modul ComfoClime 36 - dohřev, dochlazování a odvlhčování vzduchu

Neohodnoceno
 
Zehnder ComfoClime 36 byl vyvinut jako ideální řešení pro byty a domy, kde je dosaženo vysoké energetické účinnosti.
Dostupnost Na dotaz
106 640 Kč
88 132 Kč bez DPH
   
Kód produktu 471420020
Značka Zehnder Group
Kategorie Moduly pro dochlazování a dohřev
 

Jednotka díky své flexibilitě z hlediska výkonového rozsahu a možnosti dovybavení dovoluje snadnou a optimalizovanou montáž nejen v novostavbách, ale také v místech stávajících instalací systému větrání Zehnder. Zehnder ComfoClime je jednotka pro temperaci vzduchu navržená tak, aby v létě pomáhala snížit riziko přehřívání v domácnostech a v zimě vnitřní prostory dohřívala. Tato inovativní jednotka upravuje vzduch pokročilým způsobem díky nejmodernější invertorové technologii na bázi tepelného čerpadla vzduch-vzduch. Zehnder ComfoClime 36 umožňuje regulaci teploty a odvlhčování přiváděného vzduchu mezi 315 m?/h a 600 m?/h při vnějším tlaku 200 Pa, což zvyšuje kvalitu vnitřního prostředí. Cílem Zehnder ComfoClime 36 je také zkombinovat „pasivní“ rekuperaci energie jednotky Zehnder ComfoAir Q s „aktivním“ přispěním reverzibilního tepelného čerpadla vzduch-vzduch, vybaveného nejúčinnějším a nejekologičtějším chladicím médiem, které je dnes k dispozici (R32).

  • Rychlé a snadné uvedení do provozu díky konstantnímu průtoku vzduchu za pomoci aplikace Zehnder ComfoControl, která uživatele provede jednotlivými kroky.
  • Pokročilé řízení kvality vnitřního klima po celý rok, s technologií Climate Switch®.
  • Snížený výskyt znečišťujících látek v domácnosti: díky naší vylepšené koncepci filtrů pro přívod čistého čerstvého vzduchu do obydlí.
  • Provoz s nízkou hlučností zajišťuje, že obyvatelé nejsou rušeni, i když je jednotka v režimu plného provozu.
  • Vysoká úroveň rekuperace tepla v kombinaci s velmi nízkou spotřebou energie: díky na míru vyrobenému výměníku tepla a nejnovější technologii ventilátorů.
  • Snadná a pohodlná obsluha: vestavěné wifi připojení umožňuje přímé ovládání pomocí aplikace Zehnder ComfoControl.
  • Flexibilita a bezpečnost pro plánování a instalaci, neboť jednotka nabízí pravou i levou orientaci, nastavitelnou pomocí aplikace Zehnder ComfoControl.